q58gJpk4f7UX4p

Shefi i Zyrës Federale të Hetimeve në Shtetet e Bashkuara, James Comey, ka thënë për herë të parë të hënën se FBI është duke hetuar nëse ka pasur ndonjë koordinim ndërmjet ekipit të fushatës së Donald Trumpit dhe Rusisë së Vladimir Putinit, përderisa Rusia përzihej në zgjedhjet presidenciale në Amerikë.
Source: New feed